Kullanım Koşulları

www.fixnetbroadband.com internet sitesini ziyaret etmekle veya kullanmakla, aşağıda bulunan Site Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırsınız. FixNet Broadband Ltd. bu sayfada yer alan koşullarda dilediği zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerinin telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece FixNet Broadband Ltd.'ye aittir. 

Bilgiler, FixNet Broadband Ltd.'nin yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. 

Sorumluluğun Sınırlandırılması 

Kayıt için kullandığınız e-posta adresiniz sadece aktivasyon ve üyeliğinizle ilgili bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. 

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. FixNet Broadband Ltd. bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle FixNet Broadband üçüncü şahıslara yönelik olanlar da dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir. 

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, FixNet Broadband Ltd. ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar. 

Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri FixNet Broadband Ltd. tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır. 

FixNet Broadband Ltd., bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar. 

Gizlilik Şartnamesi 

www.fixnetbroadband.com web sitesini ve bena bağlı diğer alt siteleri ziyaret eden abonelerimizin bilgi güvenliği FixNet Broadband Ltd. için büyük önem taşımaktadır. 

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz FixNet Broadband Ltd. tarafından, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilecektir. Sizin bilginiz ile FixNet Broadband Ltd. tarafından kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz korunmaktadır. İsim ve soyisminiz, posta adresiniz, doğum tarihiniz, telefon numaranız, elektronik posta adresiniz vs. sizin tarafınızdan web sitemize verildiğinde kaydedilir. 

Web sitemizde ve/veya Online İşlem Merkezinde kullanmakta olduğunuz Parola'nızı bilgi güvenliğiniz açısından kimse ile paylaşmamanız ve hiçbir yere not etmeniz gerektiğini hatırlatırız. 

Web sitemizde FixNet Broadband Ltd. tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.