Green Zone

Green Zone Teknolojisi Nedir ?
Green Zone teknolojisi toplu konutlar için geliştirilmiş, bina çatılarındaki birden çok kablosuz internet alıcı antenin yarattığı manyetik alanı ve frekans kirliliğini, bina cephesinden sarkan kabloların oluşturduğu görsel kirliliği ortadan kaldırmak ve yüksek hızlı internet teknolojisini düşük PİNG süreleri ile son teknoloji ile donatılmış santral sistemi aracılığı ile evinize ulaştırmayı hedefleyen fiber destekli yenilikçi, doğa ve bütçe dostu bir teknolojidir.

Nasıl Çalışır ?
Green Zone teknolojisi FixNet Broadband tarafından binanıza kurulan son teknoloji ürünü merkezi dağıtım sistemi santraline, binanıza en yakın fiber noktasından veya doğrudan fiziksel fiber aracılığı ile ulaşan süper hızlı İnternet erişiminin evinize ulaşması ile sağlanmaktadır. Sistem binanıza firmamız tarafından ücretsiz olarak kurulup çalışır hale getirilmektedir. Kurulan sistem üzerinden, varsa mevcut Modem veya Wireless Router cihazınız ile sisteme dahil olabilir ve yüksek hızlı internet erişiminin keyfini yaşayabilirsiniz.

 

Green Zone Teknolojisinin Avantajları Nedir ?

  • Green Zone teknolojisi ile kurulan merkezi sistemler kullanıcısına normalden daha yüksek internet erişim hizmeti sağlar.
  • Fiber omurgasına doğrudan bağlı olduğu için, daha düşük Ping süresine sahiptir.
  • Merkezi bir sistem olduğundan dolayı abonelik maliyetleri daha düşüktür.
  • Çok daha az manyetik alana sahip olduğu için çevre dostudur.

 

Evime Nasıl Kurulur ?
FixNet Broadband ekipleri tarafından binanıza kurulumu yapılan Green Zone Merkezi İnternet Erişim Santrali sisteminden evinize ulaşan internet kablosu, yine FixNet ekipleri tarafından gerekli modem konfigürasyonunuz yapılarak seçmiş olduğunuz internet paketi aktivasyonu sonrasında kullanımınıza hazır hale getirilir. Aboneliğinizi dilerseniz evinizde mevcut olan internet kablosunu doğrudan bilgisayarınıza takarak da kullanabilirsiniz.

Tüm bunlar için yapmanız gereken tek şey FixNet Green Zone Teknolojisinin binanıza kurulumu sağlamak ve teknoloji kapsamında kullanımınıza sunulan internet paketlerinden size en uygun olanı seçerek, bu baş döndürücü hızı deneyimlemek.