Hakkımızda

FixNet Broadband  şirketi, 2014 Temmuz ayında Kuzey Kıbrıs Şirketler Mukayyitliği Tarafından tescillenmiş ve Kuzey Kıbrıs Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Kurumu tarafından yetkilendirilmiş bir İnternet Servis Sağlayıcıdır.  FixNet'in merkezi Mağusa'da bulunmaktadır. ''Kullanıcısını En Çok Seven İnternet Şirketi''  Sloganı ile hizmet vermekte olan FixNet, Kurudere Bölgesi ile İskele Boğaz Tepe bölgeleri arasında kalan tüm lokasyonlara yüksek hızlı internet erişm hizmet sunmaktadır. Ocak 2016 itibari ile Kuzey Kıbrıs Telekomünikasyon Dairesi nezninde alt yapısını tamamladığı Asimetrik Sayısal Abone Hattı yani ADSL hizmetlerinede başlayan FixNet, bu gün Kuzey Kıbrıs Telekomünikasyon Dairesi tarafından hizmete açılan tüm ADSL erişim noktalarına yüksek hızlı ADSL hizmeti sunabilmektedir.

Mağusa'da Yüksek Hızlı İnternet Erişimi

Yüksek hızlı internet erişim hizmeti alanında oldukça ciddi yatırımlar yapan firmamız SMARTburst , Akıllı Kapsama Alanı ve UltraSpeed teknolojileri sayesinde kapsama alanında her noktaya kaliteli erişim hizmeti sunabilmektedir. Özellikle stabil ve düşük ping talebi olan oyuncu kullanıcıların dikkatini çeken firmamız bireysel ev kullanım hizmetleri alanında yüksek kalitede erişim deneyimi sunmaktadır.


Kurumsal Çözümler

Alt yapısını Noktadan Noktaya (P2P) özel devre link ve fiber optik sistemler ile destekleyen FixNet bu yapılar sayesinde tüm kurumsal abonelere 10 Mbit'den 100 Mbit'e kadar yüksek ve sabit hızlı (Dedicated / Upload ve Download Hızları Eşit) erişim hizmeti sunabilmektedir.


Sizi de Kullanıcısını En Çok Seven İnternet Şirketi FixNet'in Sınırlar Ötesi Dünyasına Bekleriz...