Hakkımızda

FixNet Broadband, 2014 Temmuz ayında Kuzey Kıbrıs Şirketler Mukayyitliği tarafından tescil edilmiş ve Kuzey Kıbrıs Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Kurumu (BTHK) nezdinde yetkilendirilmiş bir İnternet Servis Sağlayıcıdır. FixNet Kuzey Kıbrıs’ın Gazi Mağusa ilçesinde olup bu ilçeye, İskele ilçesine ve Mesarya bölgesine bağlı birçok noktaya yüksek hızlı WDSL internet hizmeti sağlayan bir İnternet Servis Sağlayıcıdır. Firmamızın detaylı kapsama alanına buradan ulaşabilirsiniz.

Yüksek hızlı ve kesintisiz İnternet erişim hizmetleri için oldukça ciddi ve son teknolojiye yönelik yatırımlar yapan firmamız Akıllı Kapsama alanı teknolojisi ile hem kurumsal hem de bireysel kullanıcılara yönelik kaliteli ve stabil internet erişim hizmetleri sunmaktadır.

Türk Telekom fiber omurgası üzerinden kapsama alanındaki tüm hizmet noktalarını dünya ile buluşturan firmamız, her geçen gün sayısı hızla artan Fiber ve Radyo Link noktaları sayesinde tüm bölgelere yüksek kapasitelerde erişim hizmeti taşıyabilmektedir.

MikroTik tabanlı network kurulumları, firewall yapılandırma, toplu konut ve yaşam alanları için merkezi internet sistemleri kurulumu ve yapılandırması ve MikroTik sertifikasyon eğitimleri konularında da hizmet veren firmamız kurumsal anlamda profesyonel çözümler üretebilmektedir.

 

ISO 10002 ve ISO20000 sertifikalı firmamız, Kullanıcısını En Çok Seven İnternet Şirketi sloganı ile kapsama alanı dahilinde Mağusa’nın 3. Büyük firması olarak hizmet kalitesi ve abone memnuniyetini artırmak için alt yapısını sürekli güncelleyerek abonelerine en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışmaktadır.