Merkezi İnternet Sistemleri

FixBOX Merkezi İnternet Sistemi Nedir ?

FixBOX Merkezi internet sistemi 3 ve üzeri kullanıcılı toplu konutlarda (Apartman, site, yurt vs.) çatıdaki ve bina çevresindeki görüntü kirliliğini ortadan kaldıran ve aboneye daha düşük maliyetlere daha yüksek hızlar sunabilen ve tek anten üzerinden sayısız kullanıcıya hizmet vermek için tasarlanmış bir bağlantı tipidir.


FixBOX Nasıl Kurulur ?


FixBOX toplu konut ve/veya benzeri yaşam alanlarında yaşayan en az 3 dairenin bir araya gelip kurulum talebi yapabileceği bir teknolojidir. Eğer binanızda FixBOX sistemi kurdurmak istiyorsanız ve en az 3 daire iseniz FixBOX dünyasına hoşgeldiniz !  Şimdi sıra FixNet merkez ofisinden FixBOX talebinde bulunmaya geldi. Sakarya caddesi üzerinde bulunan merkez ofisimizden FixBOX talebi yaptıktan hemen sonra  FixNet ekipleri apartmanınızda gerekli donanımın kurulumuna başlayacaktır. Kurulum 1-5 iş günü içerisinde tamamlanacaktır. FixNet ekipleri kurulum kapsamında çatınıza bir internet alıcı anteni ve FixBOX sistem kutusu montajını gerçekleştirecektir. Montaj tamamlandıktan sonra evinize uygun yerden getirilecek olan FixBOX kablosunu dilerseniz satın alabileceğiniz FixBOX Wi-Fi kutusuna dilereniz kendi Wireless Dağıtıcınıza takarak yüksek hızlı internetin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın FixBOX en verilmli şekilde FixBOX Wi-Fi kutusu ile çalışsada, mevcut Wireless Dağıtıcınız ile de çalışabilmektedir.


FixBOX'un Kurulum Maliyeti Var mı? 

FixBOX kurulumunu daire başına sadece 29,99 TL gibi küçük bir rakama gerçekleştirebilir ve sonrasında size en uygun FixNet paketlerinden birini kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.